1997 yılında Altaş Şirketler grubu altında üretime başlayan Altaş Su Ürünleri firması çeyrek asırdır büyümeye devam ediyor.

Tesislerimiz

Ana Sayfa Tesislerimiz
Kışlaönü Tesisi
Ordu İli Perşembe İlçesi Kışlaönü deniz sahasında 2022 den bu yana üretim yapmakta olan 700 ton/yıl kapasiteli Alabalık-Levrek yetiştiriciliği tesisidir.
Daha Fazla Bilgi
Çeşmeönü Tesisi
Ordu İli Perşembe İlçesi Çeşmeönü Mevkiinde deniz sahasında 1996’dan bu yana üretim yapmakta olan 750 ton/yıl kapasiteli Alabalık-Levrek yetiştiriciliği tesisi.
Daha Fazla Bilgi
Kumbaşı Tesisi
Ordu İli Kumbaşı Mahallesi Mevkiinde deniz sahasında 2012’den bu yana üretim yapmakta olan 900 ton/yıl kapasiteli Alabalık-Levrek yetiştiriciliği tesisi.
Daha Fazla Bilgi
Mesudiye Tesisi
Ordu İli Mesudiye İlçesi, Topçam Beldesi, Dursunlu Köyünde bulunan Topçam Baraj gölünde 2017’den bu yana üretim yapmakta olan 249 ton/yıl kapasiteli Alabalık tesisi.
Daha Fazla Bilgi
Gümüşhane Tesisi
Gümüşhane İli Kürtün İlçesi Özkürtün Beldesinde Kürtün Baraj gölünde 2014 den bu yana üretim yapmakta olan 400 ton/yıl kapasiteli Alabalık yetiştiriciliği tesisi.
Daha Fazla Bilgi
Entegre İşleme Tesisi
Ordu İli Perşembe İlçesi Çerli Mahallesinde 2022 den açılışı yapılan Su Ürünleri Paketleme, İşleme ve Depolama Tesisidir. Modern, teknolojik ve çevreye duyarlı tesisimiz
Daha Fazla Bilgi