1997 yılında Altaş Şirketler grubu altında üretime başlayan Altaş Su Ürünleri firması çeyrek asırdır büyümeye devam ediyor.

  Hakkımızda

  Ana Sayfa Hakkımızda
  Şirketimiz Hakkında

  Karadeniz'den Dünyaya

  1996 yılında Altaş A.Ş. bünyesinde kurulmuş olan şirketimiz 2019 yılından sonra Altaş Su Ürünleri Üretim Pazarlama Tic. ve San. Ltd. Şti. olarak Selim ALTAŞ önderliğinde çeyrek asrı geçen süredir emin adımlarla büyümeye devam ediyor.
  Şirketimiz Su Ürünleri uzmanlık alanında her yıl kapasitesine eklemeler yaparak 2023 yılı itibari ile altı adet tesise ulaşmıştır.
  Tesislerimizde üretilen balıklar, bizim için sadece bir ürün değildir. Sorumluluğumuzun farkındayız.
  Artan nüfusumuzun protein ihtiyacının karşılanması, yeni istihdam imkânlarının yaratılması, döviz girdisi sağlaması ve ihracat destekleri ile ülkemize büyük katkılar sağlayacağını biliyor; kaynaklarımızı rasyonel bir şekilde kullanarak bu üretim sayesinde ekonomiye önemli bir katkı sağlamaya devam ediyoruz.

  Vizyonumuz

  Ülkemizdeki su ürünleri sektörünün gelişmesine öncülük ederek dünya genelinde Türk ürünlerine olan talebi arttırmak ve yaygınlaştırmak.

  Misyonumuz

  Üretim ve ihracat odaklı yaklaşımımızı devam ettirerek su ürünleri alanında ülkemizin en büyük ihracatçı firması olma hedefine ulaşmak.

  Başkanın Mesajı

  Değerli Müşterilerimize

  Sıkı sıkıya sahip çıktığımız değerlerimiz, güçlü sermaye yapımız, güven odaklı yaklaşımımızla geçmişimizden güç alarak geleceğe ve büyük hedeflere emin adımlarla ilerlemeye devam ediyoruz.
  Sürekli gelişen dünya pazarında küresel bir oyuncu olarak, çevresel, insani ve toplumsal değerleri koruyarak, katma değerli üretimin ve her zaman en iyi hizmetin sürekliliğini sağlamak için tüm gücümüzle çalışıyoruz ve çalışmaya devam edeceğiz.